Выставки в Китае

BICES 2017-The 14th Beijing International Construction 

Machinery and Mining Machinery Exhibition & Seminar  


Це провідна міжнародна виставка будівельної та гірничої техніки, для ключових учасників ринку. Всесвітньо відомі компанії представлять комплексні галузеві рішення: важку будівельну техніку, потужну гірську техніку, концептуальні комерційні та спеціальні транспортні засоби, надійні запчастини тощо.


Виставка відбудеться 20-23 вересня в Пекіні

Yiwu Goods Expo 2017 (Yiwu Fair)


Це однин з головних торговельних заходів у Китаї для професіоналів самих різних індустрій: електроприлади, ювелірні вироби, автомобілі, розкішний одяг, здорова їжа, аксесуари і багато іншого.


Виставка відбудеться 21-24 жовтня в Іу

Music China 2017


Music China 2017 — найбільше музична подія в Азії і найкраща платформа для розширення бізнес-перспектив. Традиційні китайські інструменти, музичний софт, електроінструменти, нові освітні програми — це і багато іншого буде представлено на виставці 11-14 жовтня у Шанхаї.


Виставка відбудеться 11-14 жовтня у Шанхаї
CeMAT Asia 2017

CeMAT Asia 2017 — міжнародна виставка машинобудування, технологій автоматизації, транспортних систем і логістики.
Всесвітньо відомі компанії представлять надійне вантажопідйомне обладнання, високотехнологічні складські технології, системи транспортування, системи управління рухом та технології ідентифікації.


Виставка відбудеться 31 жовтня - 3 листопада у Шанхаї
The 20th China (Guzhen) International Lighting Fair


The 20th China (Guzhen) International Lighting Fair — масштабна виставка в індустрії освітлення, на якій більше 2000 китайських постачальників продемонструють передові технологічні рішення і нові моделі джерел світла. Якісні світильники, аксесуари, машинне обладнання, електронні вироби будуть представлені на виставці 22-26 жовтня в Гуандуні.


Виставка відбудеться 22-26 жовтня в Гуандуні

Power Transmission and Control 2017Power Transmission and Control 2017 — одне з головних подій в індустрії виробництва і передачі електроенергії. На виставці будуть представлені різні типи двигунів, приводів, механічних агрегатів і запчастин, турбіни, а також інноваційні підходи в галузі.


Виставка відбудеться 31 жовтня - 3 листопада в Шанхаї.