Візит до Ханчжоу

Ханчжоу – э одним із головних місць для обов’язкового візиту туристів у Китаї. На протязі п’ятдесяти років місто було однією з семи столиць Китаю та вважалося самим густонаселеним містом стародавнього світу.

Як дістатися

Дістатися Ханчжоу без пересадок із України неможливо, адже місцевий аеропорт не приймає рейсів з Європи (окрім Амстердама). Тому, краще прилетіти до Пекіну або Шанхаю, а вже звідти летіти до Ханчжоу.

Віза

Для перебування в Ханчжоу українцям необхідна віза до Китаю. Оформити візу до Китаю українцям можна власноруч в Консульстві Китаю. Або отримати візу до Китаю без особової подачі за допомогою http://visa-china.org.

Клімат

Для Ханчжоу характерний помірний морський клімат з чотирма порами року. Червень і вересень зазвичай бувають самими дощовими місяцями. Дощі також йдуть в місяці, що передують цим червня і вересня, а також у наступні. Часом, зазвичай в серпні або вересні, на Ханчжоу обрушуються тайфуни. Літо буває досить спекотним з середньою температурою 33 градуси в липні і серпні. Зими бувають холодними з температурою трохи нижче нуля.

Транспорт

Ханчжоу є одним з головних туристичних міст Китаю, тому система міського громадського транспорту тут налагоджена добре. На автобусі можна дістатися практично до будь-якого району міста та до будь-яких туристичних пам’яток. Перш ніж сісти в автобус, потрібно уважно подивитися на його номер. Буква «К», написана поряд з цифрами означає, що в автобусі є кондиціонер. Автобусі з номером 3 йдуть до найближчих сільських районів, а автобуси з номером 5 йдуть по особливому маршруту. Вартість проїзду в автобусах становить 1 юань, а в автобусах з кондиціонером 2 юаня.

У Ханчжоу є багато таксі. Спіймати одну з машин з шашечками на боці зазвичай не складає труднощів. Всі автомобілі таксі забезпечені лічильниками. Оплата строго за встановленим тарифом.

Кухня

Кухня Ханчжоу є однією з восьми головних шкіл китайської кухні. Для ханжоуской кухні характерні делікатні способи приготування, легкий смак і вражаюча презентація страв. У кухні Ханчжоу багато хрустких, ніжних, легких і свіжих страв. Найзнаменитішими стравами кухні Ханчжоу є риба, виловлена в Західному озері, під кисло-солодким соусом, очищені креветки з чаєм «Драконова криниця», суп з кабомби, виловленої в Західному озері, і свинина Дунпо.

Шопінг

Ханчжоу є одним з найдинамічніших міст Китаю. Природно, що в такому місті для туристів є багато можливостей для шопінгу. Один з найзнаменитіших товарів Ханчжоу - шовкові, а також атласні тканини. У наші дні, звичайно, шопінг в Ханчжоу не обмежується традиційними місцевими товарами, такими як шовк, чай і борошно з кореня лотоса. Численні магазини і торгові центри міста пропонують відвідувачам найширший вибір товарів.

Вулиця Цінхефан є однією з найбільш знаменитих історичних вулиць в Ханчжоу. Прогулюючись по цій вулиці, ви зможете оцінити стародавні будівлі і заглянути в численні магазини. Багато з цих магазинів пропонують місцеві вироби ручної роботи, такі як шовкові парасольки від сонця, вироби з парчі, знамениті ножиці Чжан Сяоцюань і віяла з Ханчжоу.

Пам’ятки

Західне озеро

Пагода Лейфен

Стара вулиця Хефан

Сади Юань Юань

Храм Лінь Інь

Озеро з тисячею острівців

Гора Фейлай Фен


Статью подготовила Анастасия Троепольская

http://visa-china.org/

Нет комментариев
Добавить комментарий