Матова помада Kylie Birthday Edition

МАТОВА ПОМАДА KYLIE BIRTHDAY EDITION

Товар, орієнтований на жіночу аудиторію — помада KYLIE BIRTHDAY EDITION (набір з 6 рідких помад), є лідером за кількістю запитів в пошукових системах в своєму сегменті ринку. В Україні, Казахстані, Білорусі багато роздрібних покупці віддають перевагу якісним копіям  даної косметики, які відрізняються низькою ціною. Visa-China співпрацює з виробником помад KYLIE BIRTHDAY EDITION в Китаї, чий товар вже встиг завоювати репутацію косметики з найкращим співвідношенням якості та ціни і отримати безліч позитивних відгуків споживачів. Компанія допоможе купити набір з 6 помад KYLIE BIRTHDAY EDITION оптом з перевіреною китайської фабрики і зробить доставку до міста клієнта.

Косметика цього бренду відповідає всім вимогам і очікуванням покупців. Помада швидко сохне, має насичений колір, зручна у використанні – лягає на шкіру рівномірно і довго тримається на губах. У комплект, який можна замовити оптом з Китаю, входить шість рідких помад різного кольору:


- Kristine

- Candy K

- Dolce K

- Koko K

- Leo

- ExposedВелику увагу виробник приділив оформленню упаковки, в якій все продумано до дрібниць. Це в значній мірі підсилює довіру покупців і стимулює до здійснення покупки. При виробництві ритейл упаковки також використовувалися якісні матеріали. Стильний яскравий дизайн, який одразу привертає увагу покупців, є точною копією оригінального виробу. В оформленні коробки застосовуються блискучі золотисті кольори матової та глянсової текстури. На лицьовій частині є фірмовий напис чорного кольору, а ззаду – відомості про косметику англійською мовою із зазначенням країни-виробника «Made in USA». Кожен тюбик надійно зафіксований в окремій комірці, що гарантує збереження товару в дорозі.

Деталі замовлення 

Мінімальна партія: 192 шт

Ціна: від $ 1.75

Кількість помад в одному наборі: 6 шт
Розмір одного набору: 17,5 х 10,5 х 2 см
Напис країни виробника: Made in USA
Вага партії 192 штук: 26-27 кг
Рітейл упаковка: англійська мова, всередині позолочена, поліграфія високої якості

Оформити замовлення