Помада KYLIE HOLIDAY EDITION

Помада KYLIE HOLIDAY EDITION

Помада KYLIE HOLIDAY EDITION (набір з 12 помад) користується попитом у роздрібних покупців в якості популярного подарунка для жіночої аудиторії на будь-яке свято. Відома завдяки успішній рекламної компанії брендовий декоративна косметика відрізняється стильною презентацією і застосуванням цікавих дизайнерських рішень в оформленні ритейл упаковки. Якісні копії засобів цієї марки підкуповують своєю доступною в порівнянні з оригіналом вартістю і мають безліч хороших відгуків від кінцевих покупців. Компанія Visa-China займається оптовими поставками косметики Kylie, серед якої набір KYLIE HOLIDAY EDITION є оптимальним варіантом для збільшення прибутку. У цей комплект входить 12 тюбиків рідких помад досить великого обсягу. Тут зібрані найпопулярніші кольори, які підходять практично кожній представниці прекрасної статі.

Декоративна косметика добре упакована в дизайнерську коробку. Упаковка виконана в традиційному для бренду стилі з використанням глянцевих блискучих елементів, в даному випадку – сріблястих відтінків. На верхній частині коробки є назва товару із зазначенням бренду і яскраві притягають погляд зображення.


В даний набір входить 12 матових помад:


- Kristin
- Ginger
- Posik
- Maryto K
- Koko K
- Candy K
- Dolche K
- Exposed
- Leo
- True Brown K
- Maliboo
- Kourt KВони легко наносяться на шкіру c допомогою пензлика. Така технологія дозволяє створити ідеальну форму губ і рівномірний колір. KYLIE HOLIDAY EDITION можна купити за найнижчими цінами оптом в Китаї з Visa-China. Співробітники фірми підберуть виробника, продукція якого відрізняється гарантованою якістю і демократичною вартістю, і відправлять товар в місто замовника в Україну.

Деталі замовлення 

Мінімальна партія: 108 шт

Ціна: від $ 3.95

Кількість помад у одному наборі: 12
Напис країни виробника: Made in USA
Рітейл упаковка: англійська мова, всередині позолочена, поліграфія високої якості

Оформити замовлення