Карбоновий електросамокат

Карбоновий електросамокат

Карбоновий електро-самокат з пружиною – транспорт нового покоління, який підходить як для розважальних прогулянок, так і для швидкого переміщення по місту. Ця зручна річ отримала безліч хороших відгуків, що позначилося на значному зростанні її популярності в Україні.

 

Карбоновий електросамокат можна замовити оптом з Китаю за низькими цінами від виробника, скориставшись послугами фірми Visa-China. Наші покупці отримують гарантовано якісний товар, так як перевірка виробів здійснюється перед кожною відправкою.

 

Незаперечною перевагою даного транспорту є його легка вага, завдяки застосуванню сучасного матеріалу – карбону. Він використовується при виробництві корпусу самоката. Кріплення частин корпусу виконується з міцного металевого матеріалу, що забезпечує надійність і довговічність виробу. Дана модель додатково оснащена спеціальною пружиною для амортизації при русі по нерівній поверхні. Ця особливість буде значною перевагою в роздрібному продажі і дозволяє збільшувати націнку.

 

У комплекті з самокатом поставляється зарядний пристрій зі штекером, відповідним для типів розеток, використовуваних в країнах СНД, комплект викруток та детальна англомовна інструкція.Серед основних особливостей вироби можна виділити:

  • моторизоване переднє колесо;
  • фара, розміщена вздовж передньої частини корпусу;
  • вело-комп'ютер на кермі з можливістю регулювати швидкість руху;
  • на кермі є важільна ручка газу для управління швидкістю;
  • два види гальм: електромагнітні – на передньому колесі, керований важелем на кермі; механічні – на задньому колесі;
  • товар поставляється в компактній коробці, передбачено захист з поролону для забезпечення цілісності вироби під час транспортування

Деталі замовлення

Мінімальна партія: 6 шт

Ціна: від $ 219.40

Оформити замовлення